1 (1)

Ο Σύλλογος γονέων και Κηδεμόνων του 2ου Δημοτικού Σχολείου Αιγινίου σας προσκαλεί στον ετήσιο χορό του που θα υλοποιηθεί την Παρασκευή 12 Ιουνίου 2015 στην αυλή του σχολείου.

Ελάτε να γλεντήσουμε  μαζί το καλοκαίρι που ήρθε?. Όσα προβλήματα και αν προσπαθούν να μας φορτώσουν, για ν? αντέξουμε πρέπει να το ρίξουμε και λίγο έξω?. Και ξέρουμε να περνάμε καλά όταν είμαστε όλοι μαζί για ένα κοινό σκοπό όπως είναι το σχολείο!

Σας καλούμε λοιπόν  κοντά μας να περάσουμε όλοι καλά με ζωντανή μουσική, πολύ  χορό, νόστιμο  φαγητό και άφθονο κρασί!

Δ.Σ. ΣΥΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

2ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΙΓΙΝΙΟΥ