Την Παρασκευή 22 Μαρτίου υλοποιήθηκε εκδήλωση για την επέτειο της 25ης Μαρτίου 1821 από τους μαθητές της Ε΄ τάξης. Μας παρουσίασαν τους ήρωες που θυσιάστηκαν στον αγώνα για την απελευθέρωση της Ελλάδας μας και πρόσφεραν σε μας την ανεξαρτησία της χώρας μας και την ελευθερία μας. Η εκδήλωση πλαισιώθηκε με τραγούδια από τους μαθητές της Ε΄αλλά και μια ομάδα της ΣΤ΄τάξης.

14Γ  1Γ   2Γ

4Γ 5Γ 6Γ

10Γ 11Γ 12Γ

3Γ 13Γ

Συγχαρητήρια στους μαθητές μας για την άρτια εκδήλωση που μας παρουσίασαν αλλά και στη δασκάλα τους, Λυτίδου Αναστασία και τον εκπαιδευτικό Μουσικής, Μαρκουλλή Παναγιώτη, που ετοίμασε τα τραγούδια της εκδήλωσης. Τέλος ευχαριστούμε όλους εσάς τους γονείς που μας τιμήσατε με την παρουσία σας!