Σήμερα μας περίμενε μια πολύ όμορφη έκπληξη στο σχολείο μας. Παραλάβαμε ένα μεγάλο δέμα που μέσα του έκρυβε ένα μεγάλο θησαυρό για τους μαθητές μας: 40 ολόφρεσκα, μυρωδάτα και όμορφα βιβλία, τα οποία μας χορήγησε ο μη κερδοσκοπικός οργανισμός Library4 all και τους ευχαριστούμε πολύ!

Οι μαθητές μας αρχικά επεξεργάστηκαν τις εικόνες, τους τίτλους και τα ξεφύλλισαν με λαχτάρα, στο τέλος με μεγάλη ανυπομονησία ζήτησαν να τα δανειστούν.

Σας ευχαριστούμε που χαρίσατε στους μαθητές μας ονειρεμένα ταξίδια στη χώρα των βιβλίων και ελπίζουμε να συνεχίσετε αυτό το αξιοθαύμαστο έργο!

viber_image_2022-06-02_16-29-06-690   viber_image_2022-06-02_16-29-13-572