Αγαπητοί γονείς,

στα πλαίσια της έρευνας που διεξάγεται από το ΥΠΟΠΑΙΘ, για την αξιολόγηση του προγράμματος «Ενίσχυση των καινοτόμων παρεμβάσεων Ολοήμερων Σχολείων ετών 2013-2014 και 2014-2015» παρακαλείσθε να συμπληρώσετε ένα ερωτηματολόγιο είτε επώνυμα ή/και ανώνυμα. Στην περίπτωση ανώνυμων ερωτηματολογίων πρέπει οπωσδήποτε να συμπληρώνεται το όνομα της Σχολικής Μονάδας που ανήκετε.

Το ερωτηματολόγιο έχει αναρτηθεί στην κάτωθι ηλεκτρονική διεύθυνση, όπου ο κάθε ενδιαφερόμενος μπορεί να μεταβεί για να το συμπληρώσει:

Παρακαλείσθε να συμπληρώσετε το ερωτηματολόγιο έως τις 20/09/2015.