Το καλοκαιράκι έφτασε, το σχολείο κλείνει ? κι εμείς είμαστε σε οργασμό προετοιμασιών για τις εκδηλώσεις μας! Τελευταία εβδομάδα και το πρόγραμμα βγήκε! Σας περιμένουμε λοιπόν όλους να μοιραστούμε μαζί τις τελευταίες όμορφες στιγμές της σχολικής χρονιάς που πέρασε!

ΑΠΟΦΟΙΤΗΣΗ

Έτσι την Τετάρτη ελάτε να αποχαιρετήσουμε τους μαθητές της ΣΤ΄ τάξης με παλιό καλό, ελληνικό κινηματογράφο?.

FYTA

?την Πέμπτη οι μαθητές της Β΄ τάξης θα μας μυήσουν στον όμορφο κόσμο των φυτών μέσα από το Περιβαλλοντικό πρόγραμμα που υλοποίησαν?

ΛΗΞΗ ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2015

..και την Παρασκευή όλοι μαζί θα σας ενημερώσουμε για το ΕΥΖΗΝ και θα  σας χαρίσουμε χορό, τραγούδι, λίγη πρόζα και πάνω απ? όλα χαρά και πολλές ευχές για ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!