ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΣΥΛΛΟΓΟΥ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

2ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΙΓΙΝΙΟΥ

Αγαπητέ γονέα

Το Δ.Σ. του Σ. Γ. & Κ. του σχολείου μας με την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς, αφού καλωσορίσει τους μαθητές και τους γονείς της πρώτης τάξης αλλά και τους παλαιότερους, εύχεται σε όλους, υγεία και χαρά. Ο Σ. Γ. & Κ. με τη συνεχή, διακριτική αλλά ουσιαστική παρουσία του στην καθημερινότητα του σχολείου, βοηθά στην εύρυθμη λειτουργία του και βρίσκεται αρωγός σε ότι του ζητηθεί από αυτό, στα πλαίσια των δυνατοτήτων του. Επί της ευκαιρία σας υπενθυμίζουμε τη συνδρομή για τους γονείς και κηδεμόνες, ποσό ύψους 20 € για ένα μαθητή και 25€ για δύο μαθητές και άνω. Σας ευχαριστούμε εκ’ των προτέρων.

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

O Προέδρος